6006.EE.J30 | SNR
ŁOŻYSKO PÓŁOSI 6006.EE.C3
6006.EE.J30
Dostępność:
Sułkowice 0
Zewnętrzny 0
6006EEJ30 | SNR
ŁOŻYSKO 60-06 2RS
Dostępność:
Sułkowice 0
Zewnętrzny 0
Zamienniki 4
X 4576
ŁOŻYSKO 60-06 2RS
60062RSC3 | KOYO
ŁOŻYSKO KOYO 6006 2RS C3 KULKOWE JEDNORZĘDOWE 30x55x13mm
Średnica wewnętrzna [d]: 30mm | Średnica zewnętrzna [D]: 55mm | Szerokość [B]: 13mm